Wyślij wiadomość
Dom

Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Xi'an Huizhong sprzęt mechaniczny Co., Ltd.

 

Xi'an Huizhong Mechanical equipment Co., Ltd. jest firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży wiertnic wieżowych, wierteł do skał, akcesoriów do wiertnic skalnych, narzędzi wiertniczych.
Od momentu powstania, opierając się na obfitych zasobach w Chinach i za granicą, firma osiągnęła dobre osiągnięcia w dziedzinie zawodowej.Opierając się na zorientowanej na rynek i wysokiej jakości obsłudze posprzedażnej, firma zdobyła zaufanie i wsparcie klientów.Firma posiada profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej i inżynierów utrzymania ruchu.Zdobył wiele cennego czasu dla klientów z doskonałą technologią.Ma stosunki współpracy z wieloma dużymi kopalniami i jednostkami China Railway.
Naszym celem jest konkurencyjność produktów klienta.Nasza firma jest również chętna do tworzenia strategicznych partnerów z producentami OEM i użytkownikami końcowymi OEM, aby wspólnie stawić czoła dużemu środowisku i rynkowi oraz przyczynić się do szybkiego rozwoju przemysłu maszynowego.

1. sprzedaż maszyn, dostawa akcesoriów i profesjonalna obsługa posprzedażna jako jeden

2. Dobra jakość produktu, rozsądna struktura projektu, jakość

3. Rozsądna cena, aby użytkownicy zyskują, aby osiągnąć sytuację, w której wszyscy wygrywają

 

 

Chiny Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Założona na początku
W 2016 roku xi 'an Huizhong Machinery Equipment Co., Ltd. została założona przez kilka osób z marzeniami w Xi 'an w prowincji Shaanxi.Firma sprzedaje głównie wózki wiertnicze, wiertarki plenerowe, wiertarki, narzędzia wiertnicze, części wiertnicze i pierścienie uszczelniające itp. Mam nadzieję, że zwiększymy konkurencyjność chińskich produktów maszyn górniczych na arenie międzynarodowej.
Strategia na początek
Jeden rok przygotowań, Xi 'an Huizhong Machinery equipment Co., Ltd. na początku Yang Zhengfan, w czasie dostosowania struktury przemysłowej i możliwości branżowych, wybrał
Bardziej motywuje nas wojna i nadzieja.Jesteśmy wdzięczni za wysiłek naszego zespołu oraz ocenę i uwagę naszych współpracowników.
Stabilny i dojrzały
Xi 'an Huizhong Machinery equipment Co., LTD., kontynuuj pracę, poprawę jakości produktu i postęp, to wytrącanie i akumulacja technologii, zawsze jest afirmacją i miłością klienta.
Ciągłe innowacje
Idź dalej ramię w ramię z Tobą! Wspólnie twórzcie przyszłość!

Chiny Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

marki : HZJX

Ilość pracowników : 10~99

Coroczne wyprzedaże : 3870000-4644000

Rok założenia : 2016

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Certyfikaty